Drevené vláčiky

Zobrazených 1–30 z 52 výsledkov

 • Zľava!

  Lena Traktor s prívesom Auto Truxx, 56 cm

  17.99  13.99  Do obchodu

  Tento veľký traktor sa hodí pre hranie na piesku aj doma v izbe. Je plne mechanicky funkčný, má odklopiteľnú kabínu a panáčika. Vyrobený z veľmi kvalitného materiálu.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Rappa Vlak České dráhy so zvukom a svetlom, 77 cm

  20.49  18.49  Do obchodu

  Tento set originálnej lokomotívy a vagónov Českých dráh nesmie chýbať žiadnemu vlakovému nadšencovi. Sada obsahuje aj 12 zahnutých a 8 rovných koľají. Ich celková dĺžka je 4,8 m a rozstup 2,1 cm.
  Vlak vydáva zvuk a svieti. Jazdí na 2 …

 • Zľava!

  Buddy Toys BRC 20.421 Auto na diaľkové ovládanie RC Bulan, žltá

  26.99  24.49  Do obchodu

  Toto malé obratné autíčko je vhodné do mierneho terénu. Rýchlosť auta sa pohybuje od 8 km/h do 12 km/h, v závislosti od veku a výkonu batérií. Ovláda sa pomocou obojstranného pištoľového ovládača s dosahom 20 metrov. Funguje na frekvencii 2,4 …

 • Zľava!

  Buddy Toys BST 1442 Autodráha Rivals Bridge, 440 cm

  45.49  29.99  Do obchodu

  Zasúťažte si so svojimi deťmi a kúpte im túto skvelú autodráhu. Je vybavená dvoma pretekárskymi autíčkami s výkonným motorom a silným magnetom, ktoré sú vyrobené v mierke 1:43. Autodráhový systém je analógový, napájaný sieťovým adaptérom a opatrený ovládačom s turbom.Rozmer …

 • Zľava!

  Buddy Toys BRC 18.610 Auto na diaľkové ovládanie RC Rock Climber, červená

  43.49  32.99  Do obchodu

  Toto autíčko má kĺbové odpruženie a pohon na všetky štyri kolesá. Je vhodné to ťažkého terénu, ako sú kamene, štrk, korene alebo prašná cesta. Diferenciál a gumové kolieska zaistia eště lepšiu priechodnosť terénom.
  Auto je zmenšené v pomere 1:18. Ovláda …

 • Zľava!

  Buddy Toys BRC 24.061 Auto na diaľkové ovládanie Mercedes-Benz SLS, červená

  20.99  12.49  Do obchodu

  Kúpte svojim deťom jedinečné autíčko, ktoré je zmenšeným modelom vozidla, o ktorom sníva veľká väčšina oteckov. Má predné aj zadné LD svetlá a veľmi dobré jazdné vlastnosti. Jazdí rýchlosťou 7 až 10 km/h. Tlačidlový ovládač má dosah 10 m. Napájanie …

 • Zľava!

  Bino Drevené auto Polícia, modrá

  8.49  5.99  Do obchodu

  Drevené policajné autíčko s voľným pohonom kolies je vhodný darček pre každého chlapčeka, ktorý sníva o tom, že raz bude policajtom.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Lena Auto sklápač s figúrkou, 27 cm

  7.99  6.49  Do obchodu

  Toto skvelé sklápacie auto je plne mechanicky funkčné. Súčasťou je aj poistka prosti nežiadúcemu vyklopeniu, vyklápacia kabína a aktívny panáčik.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Buddy Toys BRC 18.612 Auto na diaľkové ovládanie RC Rock Climber, zelená

  43.49  32.99  Do obchodu

  Toto autíčko má kĺbové odpruženie a pohon na všetky štyri kolesá. Je vhodné to ťažkého terénu, ako sú kamene, štrk, korene alebo prašná cesta. Diferenciál a gumové kolieska zaistia ešte lepšiu priechodnosť terénom.Auto je zmenšené v pomere 1:18. Ovláda sa …

 • Zľava!

  Woody Garáž s výťahom a SIKU autíčkami

  65.99  49.99  Do obchodu

  Táto garáž je skvelým doplnkom k systému vláčikodráhy. Má pripravené zámky pre zapojenie koľaje vláčikodráhy a funkčný výťah na kľučku. Príslušenstvom garáže je sada 5 kvalitných kovových autíčok značky SIKU.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Rappa Trolejbus so zvukom a svetlom, 28 cm

  16.49  14.99  Do obchodu

  Tento krásny trolejbus oznamuje stanice v českom jazyku. Jazdí na voľný chod, dvere možno manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie, pri zatvorení navyše blikajú predné svetlá trolejbusu.
  Súčasťou balenia …

 • Zľava!

  Bino Vlak s domčekmi

  25.99  16.49  Do obchodu

  Drevený vláčik s kockami vo veselých farbách pre malých stavebníkov. Mnoho možností využitia – ako stavebnica, skladačka, klasická mašinka s vagónkami s nákladom i bez… Záleží iba na fantázii a dôvtipe.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Bino Traktor s gumovými kolesami a vlečkou

  30.99  19.99  Do obchodu

  Drevený traktor s valníkom a gumovými kolesami, na hranie i ako didaktická pomôcka, kocky poskladané na valníku sú s písmenkami, základnými číslicami a jednoduchými obrázkami. Rozmery: 39 x 11 x 8 cm.

  Viac o produkte tu…

 • Rappa Vlak RegioJet so zvukom a svetlom, 53,5 cm

  Do obchodu

  Tento set originálnej lokomotívy a vagónu spoločnosti RegioJet sa bude páčiť každému fanúšikovi vláčikov. V sade nájdete aj 12 zahnutých a 6 rovných koľají, s ktorými je možné zostaviť koľajisko až do veľkosti 147 x 121 cm. Rozstup je 2,1 …

 • Zľava!

  Buddy Toys BST 1263 Autodráha Race Bridge, 260 cm

  36.99  26.99  Do obchodu

  Zasúťažte si so svojimi deťmi a kúpte im túto skvelú autodráhu. Je vybavená dvoma pretekárskymi autíčkami s výkonným motorom a silným magnetom, ktoré sú vyrobené v mierke 1:43. Autodráhový systém je analógový, napájaný sieťovým adaptérom a opatrený ovládačom s turbom.…

 • Zľava!

  Lena Auto sklápač s figúrkou Truckies, 22 cm

  8.49  5.99  Do obchodu

  Toto krásne auto je plne mechanicky funkčné. Súčasťou je poistka proti nežiaducemu vyklopeniU, vyklápaciA kabína a aktívny panáčik. Je vyrobené z vysoko odolného materiálu.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Rappa Električka so zvukom a svetlom, 28 cm

  16.49  14.99  Do obchodu

  Táto krásna električka oznamuje stanice v českom jazyku. Jazdí na voľný chod, dvere možno manuálne otvoriť a zatvárajú sa pomocou tlačidla umiestneného na streche vozidla. Pri každom otvorení sa ozve hlásenie a v električke sa rozsvieti modré svetlo, pri zatvorení …

 • Zľava!

  Lena Auto miešačka s figúrkou, 27 cm

  8.49  7.49  Do obchodu

  Toto krásne auto je plne mechanicky funkčné. Súčasťou je aj poistka prosti nežiadúcemu vyklopeniu, vyklápacia kabína a aktívny panáčik. Je vyrobené z kvalitného materiálu.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Rappa Vlak České dráhy SC Pendolino so zvukom a svetlom, 82 cm

  24.49  21.99  Do obchodu

  Tento set originálneho vlaku Českých dráh Pendolino obsahuje lokomotívu, vagón a zadnú lokomotívu bez pohonu, ďalej 12 zahnutých a 8 rovných koľají. Ich celková dĺžka je 4,8 m.
  Vlak vydáva zvuk a svieti. Jazdí na 2 batérie AA, ktoré nie …

 • Bino Vysokorýchlostný vlak na batérie, 35 cm

  Do obchodu

  Tento vláčik sa skladá z 2 vagónov a lokomotívy. Je vhodný pre všetky štandardné drevené koľaje. Vďaka svojmu realistickému vzhľadu a jasným farbám je perfektnou hračkou pre malých milovníkov týchto dopravných prostriedkov, aj preto, že je veľmi odolný proti pádu.…

 • Zľava!

  Lena Nakladač Giga Trucks žltá, 62 cm

  20.49  16.49  Do obchodu

  Tento krásny žltý nakladač urobí radosť každému malému chlapcovi. Má nakladaciu lyžicu, skvele sa tak hodí na pieskovisko.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Dolu Trojposchodová plastová garáž

  32.99  25.99  Do obchodu

  Veľká trojposchodová garáž je vybavená výťahom, umývačkou áut a čerpacími stojanmi. Súčasťou sú aj dve plastové autíčka, dve dopravné značky a stromček. Každé poschodie je očíslované a do jednotlivých poschodí sa dá buď dôjsť alebo vyviezť auto výťahom. Zjazd z …

 • Zľava!

  Buddy Toys BRC 20.424 Auto na diaľkové ovládanie RC Wizard, modrá

  26.99  23.99  Do obchodu

  Toto malé obratné autíčko je vhodné do mierneho terénu, má náhon na obe zadné kolesá. Rýchlosť auta sa pohybuje od 8 km/h do 12 km/h, v závislosti od veku a výkonu batérií. Ovláda sa pomocou obojstranného pištoľového ovládača s dosahom …

 • Zľava!

  Lena Traktor s vlečkou Truckies, 32 cm

  6.99  6.49  Do obchodu

  Tento traktor je plne mechanicky funkčnÝ. Súčasťou je poistka proti nežiaducemu vyklopeniI, vyklápaciA kabína, vyklápaciA vlečka a aktívny panáčik. Je vyrobený z vysoko odolného materiálu.

  Viac o produkte tu…

 • Rappa Kovový autobus RegioJet, 19 cm

  Do obchodu

  Tento originálny žltý autobus RegioJet od Student Agency sa bude páčiť všetkým malým chlapcom. Jazdí na spätný chod a má otváracie dvere. Telo je kovové s plastovými prvkami.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Detský hrací set Polícia, 10 ks

  7.99  5.99  Do obchodu

  Policajti sú ozajstní hrdinovia a teraz si na nich môžu hrať aj vaše deti. Táto sada obsahuje rôzne typy policajných a zásahových vozidiel, značky i zábrany na cesty.
  Veľkosť balenia je 17 x 4 x 24 cm.

  Viac o produkte

 • Zľava!

  Trefl Drevené nákladné auto so zvieratkami Safari, 26,5 cm

  18.99  15.99  Do obchodu

  Majú vaše milé deti rady zvieratká? Kúpte im tento set nákladného auta, ktoré preváža žirafu, zebru, hrocha a krokodíla. Zvieratká sa dajú zložiť z korbičky. Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu a farbená netoxickými farbami.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Lena Auto s kontajnermi Truxx, 28 cm

  12.49  10.99  Do obchodu

  Toto autíčko je plne mechanicky funkčné, má odnímateľnú kabínu a aktívneho panáčika. Súčasťou sú dva dvojité kontajnery s poistkou proti samovoľnému oddeľovaniu od auta, každý kontajner má odklopiteľné veko a spodný výsep.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Lena Bager s figúrkou, 35 cm

  7.99  6.49  Do obchodu

  Skvelý bager je plne mechanicky funkčný. Súčasťou je bagrovacie pohyblivé rameno, vyklápacia kabína a aktívny panáčik.

  Viac o produkte tu…

 • Bino Osobný vlak na batérie, 24,5 cm

  Do obchodu

  Tento vláčik sa skladá z vagónu a lokomotívy. Je vhodný pre všetky štandardné drevené koľaje. Vďaka svojmu realistickému vzhľadu a jasným farbám je perfektnou hračkou pre malých milovníkov týchto dopravných prostriedkov, aj preto, že je veľmi odolný proti pádu.
  Je …